Dom ProduktyMaszyna tnąca laserem

Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą

Orzecznictwo
Chiny Taiyi Laser Technology Company Limited Certyfikaty
Chiny Taiyi Laser Technology Company Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Quality is your factory culture, Quickly response is your core! Keep it and let Taiyi brand laser machine around the world.

—— Upendra Patel

Zapewnienie jakości!

—— Piotr

Doskonały produkt laserowej maszyny do znakowania.

—— David Chow

Jakość części zamiennych twojej firmy jest lepsza niż wcześniej kupiłem.

—— Lakmal

Miła wycieczka na zakupy !!!

—— James Clark

Im Online Czat teraz

Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą

Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą
Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą

Duży Obraz :  Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: TAIYI LASER
Orzecznictwo: CE SGS FDA
Numer modelu: Maszyna tnąca laserem
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Please contact us
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełka spełniające międzynarodowe standardy eksportowe
Czas dostawy: 20-50 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 kompletów/miesiąc

Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą

Opis
Źródło laserowe: Raycus Max IPG NLIGHT Opcjonalnie Moc lasera: 1000W-6000W
Prędkość cięcia: 100m/min Maksymalne przyspieszenie: 1,5g
Obszar roboczy: 6016 Powtarzalna dokładność: ±0,03mm
Tryb chłodzenia: Chłodzenie wodne Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 380V 50Hz/60Hz
Głowica laserowa: Raytools Precitec WSX OSPRI Opcjonalnie System sterowania: Cypcut Hypcut Beckhoff Opcjonalnie
Materiały do ​​cięcia: Stal węglowa ze stali nierdzewnej itp. Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie mogą służyć za granicą

Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą
Opis produktów:

Automatyczna maszyna do cięcia rur laserem światłowodowym przyjmuje system rozpoznawania sekcji rur CCD, automatyczny system podawania wiązek, automatyczny system sortowania gotowych łączników rurowych, mechanizm kontroli pływania rur, inteligentny system zdalnego monitorowania, automatyczny system pomiaru długości arkusza rur itp.

 

Funkcja:

1. Przyjmuje system CNC Bochu FSCUT3000S oparty na systemie operacyjnym Windows, specjalną platformę dla laserowych maszyn do cięcia rur i integruje specjalne moduły funkcyjne do sterowania cięciem laserowym.Ma potężne funkcje, dobry interfejs człowiek-maszyna i prostą obsługę.
2. Profesjonalne oprogramowanie do programowania cięcia rur jest jedną z podstawowych technologii maszyn CNC do cięcia rur w celu osiągnięcia „cięcia w pełnym wymiarze godzin, cięcia o wysokiej wydajności” i jest podstawową gwarancją efektywnego oszczędzania materiałów i poprawy wydajności cięcia.
3. Pojemnościowa głowica tnąca lasera światłowodowego ma wysoką dokładność wykrywania, czułą reakcję oraz najbardziej stabilną i niezawodną wydajność.
4. Unikalne urządzenie utrzymujące utrzymuje rurę w kontakcie z powierzchnią rury podczas podawania i obracania rury.Siła podtrzymująca jest ustawiana zgodnie ze specyfikacją rury, aby zapewnić skuteczne podparcie, zapobiec zwiotczeniu rury i zmniejszyć wahania osi, gdy rura się obraca.Popraw dokładność obróbki.
5. W pełni automatyczna funkcja podawania całego pakietu (opcjonalnie) zmniejsza liczbę operatorów i poprawia wydajność przetwarzania.
6. System automatycznej identyfikacji sekcji rur (opcjonalnie) można mieszać i ładować różnymi rurami, automatycznie wyświetlać typ rury, automatycznie pobierać bibliotekę procesów i wyświetlać dostępne programy do przetwarzania.
7. Dostępna jest kompletna biblioteka parametrów procesu cięcia i przyjazny dla użytkownika interfejs parametrów.W zależności od rodzaju rury można zrealizować proces przetwarzania „ustawienia jednym kliknięciem”, a parametry procesu cięcia laserowego można również modyfikować w czasie rzeczywistym w interfejsie.
8. Zawór proporcjonalny serwo o wysokiej precyzji może precyzyjnie kontrolować ciśnienie gazu pomocniczego gazu tnącego i siłę zacisku uchwytu, aby uzyskać najlepszy efekt cięcia.
9. Prędkość pozycjonowania liniowego rury może osiągnąć 100 m/min, a prędkość pozycjonowania obrotowego może osiągnąć 120 m/min


Laserowa maszyna do cięcia rur przyjmuje najnowszy samodzielnie opracowany system laserowego cięcia rur CNC typu autobusowego, aby realizować kontrolę urządzeń podtrzymujących rury i uchwytów zgodnie z potrzebami klientów na rynku cięcia profili i rur.
Ta maszyna może sprostać cięciu, otwieraniu i cięciu konturowemu stali węglowej, stali nierdzewnej, stopu aluminium i innych materiałów, takich jak rury okrągłe, rury kwadratowe, rury prostokątne, rury eliptyczne itp. Może być stosowana w sprzęcie sportowym, petrochemicznym, rolniczym maszyny, meble, budownictwo, maszyna budowlana
Maszyny, żywność, dekoracja sprzętu, lampy, reklama, artykuły sportowe i inne gałęzie przemysłu to wysoki stopień automatyzacji, wysoka wydajność, opłacalny specjalny sprzęt do cięcia rur.

 

Branża aplikacji:


Główne branże zastosowań maszyny do cięcia laserem metalu
1. Przemysł obróbki blach
Wycinarka laserowa do metalu to wielka rewolucja w dziedzinie obróbki blach.Ze względu na dużą elastyczność, dużą prędkość cięcia, wysoką wydajność cięcia oraz krótki cykl produktowy, wycinarki laserowe do blach stały się niezastąpioną maszyną w branży obróbki blach.
Z jednej strony laserowe maszyny do cięcia metalu nie ulegają deformacji ani zużyciu narzędzia podczas obróbki.Niezależnie od tego, jaka to część, można ją dokładnie i szybko wyciąć za pomocą wycinarki laserowej.Z drugiej strony szczelina cięcia laserowych maszyn do cięcia metalu jest często wąska, jakość cięcia jest dobra, a poziom automatyzacji wysoki.Ponadto stosowanie maszyn do cięcia metalu zmniejsza pracochłonność pracowników i nie zanieczyszcza środowiska.
2. Reklama metalowego przemysłu słownego
W branży produkcji reklamowej zwykle stosuje się więcej materiałów metalowych.Tradycyjny sprzęt przetwarzający zazwyczaj wykorzystuje materiały, takie jak przetwarzanie czcionek reklamowych.Ze względu na niezadowalającą dokładność obróbki i powierzchnię skrawania prawdopodobieństwo przeróbek jest dość duże.W rezultacie praca jest nieefektywna i marnuje się wiele kosztów.
Wysoce precyzyjna technologia cięcia laserowego metalu nie wymaga dodatkowej obróbki, co znacznie poprawia wydajność pracy i oszczędza koszty przedsiębiorstwa.
3. Przemysł naczyń kuchennych
W przemyśle przetwórstwa naczyń kuchennych, okapy kuchenne i urządzenia gazowe zwykle wykorzystują dużą liczbę paneli blaszanych.Przy obróbce tradycyjnymi metodami obróbki napotyka na problemy związane z niską wydajnością pracy, dużym zużyciem form i wysokimi kosztami eksploatacji.
Laserowa maszyna do cięcia metalu doskonale rozwiązuje te problemy.Szybkość cięcia jest szybka, precyzja jest wysoka, a wydajność przetwarzania jest lepsza.Może realizować spersonalizowany i spersonalizowany rozwój produktów, poprawiać wydajność, rozwiązywać problemy producentów przyborów kuchennych i zdobywać przychylność producentów przyborów kuchennych.Zatwierdzony.
4. Produkcja samochodów
W samochodach znajduje się również wiele precyzyjnych części i materiałów, takich jak klocki hamulcowe i drzwi.Aby poprawić bezpieczeństwo samochodu, należy zagwarantować dokładność cięcia.Jednak tradycyjnym metodom obróbki lub pracy ręcznej trudno jest zagwarantować precyzję i wydajność.
Dlatego cięcie laserowe może być przetwarzane partiami szybko, z dużą precyzją, wysoką wydajnością, bez zadziorów i formowania jednym strzałem.Z tego powodu wycinarki laserowe są szeroko stosowane w przemyśle motoryzacyjnym.
Jako jedna z najbardziej inteligentnych obecnie gałęzi przemysłu, produkcja samochodów integruje różne procesy produkcyjne.Jako jedna z najważniejszych technologii laserowe wycinarki blach osiągnęły do ​​70% inteligentnej produkcji akcesoriów.
5. Branża sprzętu fitness
Różnorodność sprzętu fitness stawia również wysokie wymagania dotyczące przetwarzania.Wiele specyfikacji i wiele kształtów sprawia, że ​​tradycyjne przetwarzanie jest skomplikowane i nieefektywne.Cięcie laserowe jest bardzo elastyczne i może być dostosowywane i elastycznie przetwarzane dla różnych rur i arkuszy.Po obróbce gotowy produkt jest gładki i pozbawiony zadziorów.Nie jest wymagane żadne wtórne przetwarzanie.Jakość i wydajność są znacznie lepsze w porównaniu z tradycyjnym procesem.
6. Przemysł stoczniowy
W dziedzinie przemysłu stoczniowego cięcie laserowe blachy ze stali morskiej ma dobrą jakość szwu cięcia, dobrą pionowość powierzchni cięcia, brak wtrąceń żużla, cienką warstwę tlenku, gładką powierzchnię, brak potrzeby wtórnej obróbki, spawanie bezpośrednie, małe odkształcenie termiczne, krzywa o wysokiej precyzji cięcia i zredukowane roboczogodziny koordynacji., aby osiągnąć bezbarierowe cięcie blach okrętowych o wysokiej wytrzymałości.
7. Przemysł maszyn budowlanych
Obecnie przemysł maszyn budowlanych musi wycinać dużą liczbę otworów okrągłych, kwadratowych i otworów o specjalnym kształcie w płytach o różnych grubościach, a wymagania dotyczące precyzji są bardzo wysokie.Za pomocą cięcia laserowego można szybko wybić otwory i wyciąć idealny kształt, co znacznie poprawia wydajność produkcji i jakość produktu.

 

 

Lista parametrów technicznych:

 

Źródło laserowe Raycus/IPG/nLight(opcjonalny)
Laserowa głowica tnąca Raytools/WSX
Moc wyjściowa źródła laserowego 1000 W-6000 W (opcjonalnie)
Zakres znakowania 6000mm*(30-350)
Maksymalna prędkość pozycjonowania 70m/min
 Maksymalna prędkość przyspieszenia osi XY 1,8G
Układ sterowania Wytnij
wymaganie mocy Jaskawa
Przenoszenie Zębatka z podwójnym napędem
Szyna prowadząca Tajwańska szyna prowadząca Hiwin

Metalowa maszyna do cięcia laserem przyjmuje wzmocnione łóżko spawalnicze, które jest poddawane obróbce odpuszczającej i starzeniu wibracyjnemu w celu wyeliminowania naprężeń, a następnie wykonuje precyzyjne frezowanie na wielkoformatowej frezarce portalowej, aby zapewnić długoterminową stabilność i brak deformacji obrabiarki .Jest wyposażony w wysokowydajne, oryginalne zapakowane lasery światłowodowe o stabilnej wydajności., Żywotność może osiągnąć 100 000 godzin.Przyjmuje importowany napęd prowadzący i serwomotor i może wykorzystywać gaz pomocniczy (tlen, argon, azot) do cięcia różnych blach, łatwy w obsłudze, o wysokiej precyzji, dużej prędkości i wysokiej wydajności.

Próbka:

 

 

Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC z metalową okrągłą kwadratową rurą 0

Szczegóły kontaktu
Taiyi Laser Technology Company Limited

Osoba kontaktowa: Coco

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)